ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ Γ΄

Blocks under the slideshow

Χαιρετισμός από τον Διευθυντή

Aγαπητοί επισκέπτες,

Με ιδιαίτερη χαρά σας καλωσορίζω στην ιστοσελίδα του Γ΄Δημοτικού Σχολείου Αγίου Δομετίου

Ο ιστοχώρος αυτός ευελπιστούμε να αποτελέσει ένα χρήσιμο εργαλείο γνωριμίας και ενημέρωσης και ταυτόχρονα ένα μέσο προβολής του εκπαιδευτικού έργου που επιτελείται στο σχολείο μας. Επιπρόσθετα, μπορεί να λειτουργήσει ως ένα κανάλι συνεχούς και ανοικτής επικοινωνίας με όλους τους εμπλεκόμενους στο σχολικό έργο, με στόχο τη βελτίωση και την ανάπτυξη της σχολικής μας μονάδας.

Στην ιστοσελίδα μας έχετε την ευκαιρία να βρείτε πληροφορίες για την οργάνωση και τον τρόπο λειτουργίας του σχολείου μας, να ενημερωθείτε για τις δραστηριότητες και τις εκδηλώσεις μας και να απολαύσετε δημιουργικές εργασίες των μαθητών/τριών μας.

Συγχαίρω τα παιδιά και τους εκπαιδευτικούς για τη θαυμάσια αυτή προσπάθεια και εύχομαι σε όλους μια ευχάριστη πλοήγηση.

Νίκος Παπαευριπίδης

Διευθυντής